O spoločnosti

COMPAAN spol. s.r.o.  so sídlom v Prievidzi, prevádzka Prievidza, vznikla v roku 1994 za podpory materskej firmy Compaan sídliacej v Holandsku.

 

Odvtedy sa zaoberá inovatívnou výrobou a montážou nádstavieb na všetky typy podvozkov nákladných áut.

S výrobou presahujúcou 3000 vyrobených nádstavieb na podvozky nákladných a úžitkových vozidiel ako sú valníkové nádstavby , ľahké skrinové nádstavby, nádstavby na prepravu a odťah motorových vozidiel, chladiarenské, špeciálne nádstavby ako aj hydraulické ruky, plošiny,…sa radí k stabilným spoločnostiam tohto typu na Slovenskom trhu. Výrobný sortiment nádstavieb sa neustále vyvýja s požiadavkami a potrebami zákazníkov. Na všetky typy nákladných vozidiel, prívesov a návesov sa montujú originálne nádstavby VLASTNEJ ORIGINÁLNEJ  KONŠTRUKCIE a VÝROBY podľa potrieb a požiadaviek klienta.

Spoločnosť COMPAAN , s.r.o. poskytuje odborné poradenstvo a pomoc pri riešeni vyniknutých problémov a závad  v súvislosti s nádstavbami.

Filozofiou firmy je, na základe kontaktu so zákazníkom, zabezpečiť individuálny prístup ku všetkým požiadavkám zákazníka,- technické riešenia nádstavby s ohľadom na druh  prepravovaného tovaru resp. činnosť riešeného vozidla, spôsob nakládky /vykladky/ a ďaľších parametrov súvisiacich s maximálnym využitím každeho vozidla.

O kvalite nadstavieb spoločnosti COMPAAN spol. s r.o. sa presvedčil aj rad zákazníkov za hranicami Slovenska.

Spoločnosť svojou výrobou nadstavieb a dielov na nádstavby pomáha aj svojim zákazníkom v Česku, Holandsku, Taliansku, Rakúsku, Slovinsku a Poľsku.

Významná je orientácia na výrobu špeciálnych nadstavieb. Dodávané špeciálne nadstavby a kontajnery pre Armádu SR, POLÍCIU, televízny prenosový voz, expedičné vozidlá, pojazdné dielne, sanitky, požiarné vozidlá, predvádzacie a predajné nadstavby na vozidlách, prívesoch a návesoch, nádstavby na prepravu dreva a dobytku.

Zostaňme v kontakte

+421 46 5120 513
+421 915 652 388