Skriňové
nadstavby

Ak si prajete najvšestrannejšiu a najpevnejšiu nadstavbu

COMBI-System

AK SI PRAJETE NAJVŠESTRANNEJŠIU A NAJPEVNEJŠIU NADSTAVBU

Najväčšia zmena v stavbe karosérií pre úžitkové vozidlá sa uskutočnila na začiatku 60-tych rokov a to s uplatnením hliníkových „snaplock“ profilov. Bola to práve Combi GROEP, ktorá tento systém vyvinula a priniesla na trh. Ale vývoj sa nezastavil. Široké, pevné extrudované (ťahané) hliníkové profily, spájané špeciálnym kľúčom vytvoria stabilné a robustné steny. Tým, že COMBI-System tieto profily používa v špeciálnom hliníkovom zložení, vyznačuje sa naša karoséria výnimočnou tvrdosťou materiálu. Nadstavba je dodávaná v jednoduchom a dvojitom prevedení stien, v každom možnom rozmere, vybavená dverami alebo plošinami, podľa vášho želania.

Strecha sa môže vyrobiť z hliníka, ľahko priepustného laminátu alebo ľahko izolovaným panelom. Tiež podlaha je dodávaná v rôznych variantoch. Vnútorne sa môže karoséria upraviť viacerými spôsobmi, tak napr. látkové obloženie, stenové obloženie, ukotvovací systém, špeciálne vnútorné osvetlenie a pod. Vo väčšine prípadov je hydraulická zdvižná plošina nevyhnutná: táto sa samozrejme môže dodávať v rôznych verziách.

 

COMBI-2000

AK HĽADÁTE ROBUSTNÚ KAROSÉRIU S NÍZKOU HMOTNOSŤOU

COMBI-2000 s nízkou hmotnosťou je našou odpoveďou  na požiadavku zákazníka na ľahšiu, ale predsa robustnú karosériu. Je špeciálne vytvorená pre úžitkové vozidlá slúžiace na prevoz najľahšieho segmentu. Unikátna patentovaná konštrukcia kombinuje stabilitu a pevnosť s úsporou hmotnosti a moderným dizajnom. Extra nakladacia kapacita je získaná novovytvoreným hliníkovým pomocným rámom a ešte ľahším zadným portálom. Pevné hliníkové steny sú vhodné na reklamnú potlač. Veľký dosah použitých rohových profilov má priaznivý vplyv na spotrebu paliva. Okrem unikátnej konštrukcie COMBI-2000 ponúka ešte mnoho iných výhod, krátky stavebný čas, ale aj krátky čas opravy pri eventuálnom poškodení. Tým, že sú v súčasnosti karosérie celé hliníkové, je možné ich úplne recyklovať.

COMBI-2000 je dodávaný v rôznych variantoch zladených s použitím a uplatnením týchto prevádzkových vozidiel: s dverami na rôznom mieste, vnútorné prevedenie s podlahou, obklady stien rôznym spôsobom. Podľa priania zákazníka je možné dodať COMBI-2000 ľahko izolovanú a eventuálne s hydraulickým zdvižným čelom s hliníkovou platňou.

COMBI Plywood

AK DÁVATE PREDNOSŤ PEVNÝM HLADKÝM STENÁM

Každý problém s prepravou má svoje riešenie. Tak je aj napríklad pri plywoodovej nadstavbe, ktorá je  najvhodnejšia na prepravu nákladu na paletách. Pevné  hladké steny, tým sa myslí aj vnútorná strana, sú najstabilnejšie a najpevnejšie. Okrem toho je pri tomto type karosérii k dispozícii maximálna šírka nákladného priestoru.

Steny plywoodu  sú zvnútra a aj zvonku vybavené vrchnou vrstvou laminátu, ktorá je hladká. Strecha sa môže na želanie zákazníka vyrobiť z ľahko svtelo-priepustného polyesterového strešného laminátu alebo izolovaného strešného panelu  sendvičovej konštrukcii.

Taktiež pre podlahu nákladného priestoru poznáme rôzne alternatívy, napríklad tvrdé drevo, polyesterové alebo protišmykové dosky. Chceme vám byť nápomocní pri správnej voľbe. Pri tomto type karosérii je osvedčený a nevyhnutný nákladno-uzavierací systém a hydraulická zdvižná plošina.

 

 

Pre viac informácií o tomto produkte nás neváhajte kontaktovať.

Ing. JALAKŠA Miloslav

Ing. LABUDA Miloš

Kontaktovať nás môžte aj cez kontaktný formulár

Zostaňme v kontakte

+421 46 5120 513
+421 915 652 388